Click to listen highlighted text!

Jesteśmy najlepsi w sporcie powiatowym!!!

Po raz kolejny Liceum Nasze zajęło pierwsze miejsce w Powiecie Nowosądeckim we Współzawodnictwie Sportu Szkolnego Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2014/2015. Odebraliśmy z rąk Starosty Nowosądeckiego Pana Marka Pławiaka okazały puchar oraz dyplom potwierdzający to osiągnięcie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 listopada na sali posiedzeń Starostwa Nowosądeckiego. Naszą szkołę, z powodu nieobecności Dyrektora, reprezentowała Pani Katarzyna Koszyk-Niepsuj – nauczycielka wychowania fizycznego i współtwórczyni tego sukcesu sportowego. Dziękujemy Jej gorąco oraz pozostałym nauczycielom wychowania fizycznego: Pani Dorocie Brattig i Panu Pawłowi Sadłoniowi, za ogromny wkład pracy i poświęcenie własnego czasu na treningi i zawody. Podziękowania kierujemy oczywiście także do młodzieży za dużą aktywność sportową i zawsze chętny udział we wszelkiego rodzaju zawodach sportowych. Obrazem tego zaangażowania może być skromna ilość zwolnień z lekcji wf-u w naszej szkole. W tym roku jest ich zaledwie 3, tj. 1% ogółu uczniów.

Sukces ten nie byłby też możliwy bez uprzejmości Dyrekcji szkół grybowskich, użyczających nam corocznie sal sportowych na treningi w grach zespołowych: Zespołu Szkół Zawodowych, Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Miejskiego Gimnazjum. Należą im się również serdeczne podziękowania.

Galeria fotografii

Skip to content Click to listen highlighted text!