Click to listen highlighted text!

Złoci szczypiorniści – tradycji stało się zadość

Jak co roku nasi uczniowie popisali się wysokimi umiejętnościami w piłce ręcznej. W tym roku wywalczyli mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w Piłce Ręcznej szkół ponadgimnazjalnych w zawodach, które odbyły się 15 marca 2016 r. w hali sportowej Łącku. Tym samym otrzymali awans na zawody rejonowe.

Podczas trwania zawodów szczypiorniści z naszego LO grali bardzo dobrze co zaowocowało wynikami. Z 5 rozgrywanych meczów aż 4 zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny. Należy podkreślić iż mecze: półfinałowy i finałowy zakończyły się aż 4 bramkową przewagą na korzyść naszych zawodników. Nasz uczeń, Michał Matuła, został mianowany na najlepszego zawodnika całego turnieju.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym piłkarzom ręcznym i ich opiekunowi p. Pawłowi Sadłoniowi.

Skład: Kamil Góra, Maciej Matusik, Dominik Zięba(k), Rafał Wiatr, Maciej Oleksiewicz, Bartek Kubiak, Jacek Pękala, Grzesiek Ptaszkowski, Kuba Wiśniowski, Kuba Kopczyński, Rafał Święs, Michał Matuła, Adam Pękala, Kuba Wojtarowicz, Wiktor Biel, Mateusz Januś

Galeria fotografii

Skip to content Click to listen highlighted text!