Click to listen highlighted text!
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum objął nas swoim patronatem

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum objął nas swoim patronatem


20 lutego 2017 roku grybowskie Liceum zostało objęte patronatem WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU COLLEGIUM MEDICUM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Oferta Uniwersytetu jest skierowana do uczniów klas biologiczno-chemicznych, którzy będą poszerzali swą wiedzę poprzez działania ponadprogramowe.
A oto formy współpracy: kilka razy w roku szkolnym pracownicy Wydziału przeprowadzą zajęcia w naszej szkole, a nasi uczniowie wybiorą się z wizytą na UJ, aby tam uczestniczyć w ciekawych przedsięwzięciach. Uczelnia będzie także wspierać szczególnie uzdolnionych uczniów aspirujących na wybitną krakowską uczelnię. Ponadto, będziemy mogli liczyć na współpracę kół studenckich z naszymi uczniami.
Nie mamy wątpliwości, że współpraca z Uniwersytetem Jagiellońskim będzie dla nas nieoceniona i będzie stanowiła zachętę do wyboru naszej szkoły!

Skip to content Click to listen highlighted text!