Click to listen highlighted text!
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum objął nas swoim patronatem

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum objął nas swoim patronatem


20 lutego 2017 roku liceum grybowskie zostało objęte patronatem WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU COLLEGIUM MEDICUM UJ. Oferta Uniwersytetu jest skierowana do uczniów klas biologiczno-chemicznych, którzy będą poszerzali swą wiedzę poprzez działania ponadprogramowe.
A oto formy współpracy: kilka razy w roku szkolnym pracownicy Wydziału przeprowadzą zajęcia w naszej szkole, a nasi uczniowie wybiorą się z wizytą na UJ, aby tam uczestniczyć w ciekawych przedsięwzięciach. Uczelnia będzie także wspierać wybitnie uzdolnionych uczniów aspirujących na wybitną krakowską uczelnię. Ponadto, będziemy mogli liczyć na współpracę kół studenckich z naszymi uczniami.
Nie mamy wątpliwości, że współpraca z Uniwersytetem będzie dla nas nieoceniona i stanowi zachętę do dobrego wyboru naszej szkoły!

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!