Click to listen highlighted text!

Szczęśliwej drogi już czas! Pożegnanie klas III

28 kwietnia z nutką melancholii pożegnaliśmy uczniów klas trzecich, życząc im wiele szczęścia i dobrych wyborów życiowych. Uroczystości rozpoczęliśmy Mszą Świętą sprawowaną przez ks. Prefekta Piotra Cichonia i oprawioną śpiewem młodzieży z liceum. Już w szkole odbyło się odświętne odprawienie trzecioklasistów podczas akademii przy udziale dyrekcji i wychowawców. Dyrektor Tomasz Walicki zwrócił się do absolwentów w ciepłych słowach utwierdzających ich w poczuciu własnej wartości. Mówił, aby młodzi zawsze pamiętali o swoich korzeniach i nigdy nie wstydzili się wiary i tradycji.

Dyrektor nagrodził także absolwentów wyróżniających się pod względem wyników nauki, sportowym i muzycznym, wręczając im dyplomy i nagrody książkowe. Wśród nich wybitne miejsce zajęła Mariola Ogorzałek z klasy 3b, która osiągnęła najwyższą średnią ocen wśród absolwentów rocznika, za co tradycyjnie już została ona nagrodzona przez Towarzystwo Wpierania LO.

Na koniec uroczystości mieliśmy przyjemność obejrzeć występ artystyczny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy!

Drodzy Absolwenci, w czwartek czekają Was już pierwsze zmagania maturalne – życzymy Wam pomyślnego i spokojnego przejścia przez wszystkie trudy matury i aby osiągnięte wyniki otworzyły wymarzone przez Was furtki!

Galeria zdjęć

Skip to content Click to listen highlighted text!