Click to listen highlighted text!

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończyliśmy hucznie rok szkolny 2016/2017 i możemy śmiało stwierdzić, że był on dla nas łaskawy. Rozpoczęliśmy jak zwykle mszą świętą w bazylice oprawioną śpiewem młodzieży i opatrzoną słowem księdza prefekta Piotra Cichonia. Już w szkole wysłuchaliśmy przemowy dyrektora Tomasza Walickiego i gratulowaliśmy wybitnym uczniom – a było ich niemało. Znalazła się wśród nich Zuzanna Matuła, nominowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia i najwyższą średnią ocen w szkole.
Na koniec uroczystości zaskoczyła nas pełna energii część artystyczna w wykonaniu klasy 1a. W pierwszej kolejności wysłuchaliśmy recytatorów – Sary Kmak, Karoliny Grucy i Jakuba Lachura oraz popisowego utworu fortepianowego Andrzeja Sędzika. W części drugiej rozbawiła nas aktorska parodia przedmiotów szkolnych w wykonaniu uczennic klasy 1a pod opieką pani Katarzyny Koszyk-Niepsuj. W ciepłych słowach uczniowie podziękowali także kończącej pracę pani mgr Stanisławie Witek za oddaną pracę na rzecz liceum i wykształcenie pokoleń młodzieży.

DYREKCJI, NAUCZYCIELOM, NAUCZYCIELOM EMERYTOWANYM, PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI ORAZ WAM, DRODZY UCZNIOWIE ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!

Galeria zdjęć na fb

Skip to content Click to listen highlighted text!