Click to listen highlighted text!

Informacje

Drodzy uczniowie!!!

W dniu 9 kwietnia 2020 roku, Pan premier RP Mateusz Morawiecki poinformował m.in. że do 26.04.2020 został przedłużony okres zamknięcie szkół w Polsce.

W związku z tym, chciałem wam przekazać wiadomość, że zajęcia zdalne odbywać się będą w naszym Liceum w podobny sposób jak to miało miejsce w ostatnim czasie od 25.03.2020 do 08.04.2020 roku.

Od 20.04.2020 plan lekcji będzie „lekko” zmodyfikowany, nie planujemy jednak żebyście mieli więcej niż 5 godzin lekcyjnych (online) dziennie.

Maturzyści!!!

Termin matur zostaje przesunięty na czerwiec 2020 roku. Informacja o dokładnej dacie rozpoczęcia matury ma zostać ujawniona, nie później niż na trzy tygodnie przed jej rozpoczęciem.
Klasyfikacja uczniów klas maturalnych przeprowadzona będzie wg. starych istniejących zasad, w dniu 22.04.2020 r.

24 kwietnia 2020 r. będzie zakończenie nauki w klasie maturalnej. Oczywiście 24 kwietnia 2020 roku, kiedy będzie oficjalne zakończenie nauki i szkoły dla maturzystów w tym dniu nie przychodzicie do szkoły. Świadectwa ukończenia szkoły zostaną wydane w odpowiednim terminie. Jako szkoła będziemy też mogli- jeśli będzie taka wola i deklaracja ze strony uczniów- przesyłać mailem skany świadectwa ukończenia szkoły.

Drodzy maturzyści, jako dyrektor szkoły, proszę Was bardzo o to, żebyście miesiąc maj wykorzystali jak najefektywniej jeśli chodzi o przygotowanie do matury. Wiedząc już, że Wasza matura została przesunięta o co najmniej miesiąc, nie zmarnujcie tego czasu, zmobilizujcie się i potraktujcie ten okres, ten miesiąc maj jako dodatkowy czas na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości.

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę zdrowych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!!!

Tomasz Walicki

Skip to content Click to listen highlighted text!