Click to listen highlighted text!

LO w Grybowie zajmuje I miejsce w podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół w 2019/2020

Warto wspomnieć o dużym osiągnięciu młodzieży z liceum w Grybowie, którym jest złoto na podium powiatowego rankingu podsumowującego osiągnięcia sportowe w bieżącym roku szkolnym.

Młodzież pod okiem trenerskim Pani Katarzyny Koszyk-Niepsuj, Pani Doroty Brattig i Pana Pawła Sadłonia jak co roku dzielnie walczyła we WSZYSTKICH zawodach organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Powiatu Nowosądeckiego. Liczna grupa ok. 120 uczniów jest aktywna i zaangażowana. Chłopcy jak i dziewczęta wywalczyli liczne awanse do zawodów na wyższym szczeblu tj na szczeblu rejonowym bądź wojewódzkim zarówno w zawodach drużynowych, jak piłka ręczna i nożna, jak i w zawodach indywidualnych takich jak narciarstwo zjazdowe czy pływanie. Niestety przez pandemię niektóre finały nie mogły się odbyć. Ważne też, że wszystkie zawody zakończyły się bez większych urazów.

Powodu do radości dostarcza też fakt, że nauczyciele-wuefiści regularnie organizowali także zawody na hali sportowej naszej szkoły – począwszy od Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej we wrześniu, poprzez siatkówkę, a kończąc na wewnątrzszkolnych zawodach piłki nożnej.

Gratulacje dla Zawodników i Opiekunów!

mgr Eliza Fyda

mos-nowosadeckie.pl

Zdjęcia na fb

Skip to content Click to listen highlighted text!