Click to listen highlighted text!

PIŁKA RĘCZNA ŁĄCZY POKOLENIA

W dniach 27 i 28 grudnia w Liceum odbyły się dwa mecze sparingowe pomiędzy reprezentacją naszej szkoły a absolwentami LO.

W poniedziałek rozegraliśmy mecze przeciwko uczniom, którzy ukończyli nasze liceum w latach 2014/15 👉, grających w składzie: Maciej Kruczek, Jakub Radzik, Grzegorz Dutka, Jędrzej Kmak, Rafał Wiatr, Karol Wiatr.

We wtorek nasza kadra zmierzyła się z maturzystami z lat 2020 i 2021 🤙: Józef Szpila, Miłosz Śniadecki, Dawid Skraba, Jakub Skraba, Kamil Szczerba, Adam Pękala, Jakub Jachowicz.

Skład drużyny LO 👌 : Arkadiusz Cetnarowski, Patryk Brzezicki, Norbert Cetnarowski, Kajetan Góra, Mateusz Baran, Szymon Chramęga, Wojtek Filipiak, Kacper Skraba, Jakub Gliński, Adrian Stolarczyk, Miłosz Rodak, Marcin Filipowicz, Patryk Kołodziej, Michał Maczuga.

Wszystkim należą się duże brawa za grę fair play i miłą atmosferę 🤾‍♀️⛹️‍♂️Oba mecze były bardzo wyrównane, z lekkim wskazaniem na absolwentów. Było to ważne doświadczenie dla naszych chłopaków przygotowujących się do Mistrzostw Powiatu.

Bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie i miłe wspomnienia 🙂

Paweł Sadłoń

Galeria zdjęć

Skip to content Click to listen highlighted text!