Click to listen highlighted text!

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2022 r. nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie naszego liceum uroczyście uczcili Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski, uczniowie klasy 4C oraz zespół muzyczny naszego liceum – „Grottger Band”, pod opieką pań: Patrycji Zagórskiej, Joanny Grucy oraz Katarzyny Koszyk-Niepsuj, przygotowali wspaniałą akademię z elementami humorystycznymi oraz drobne upominki.
Przygotowano też krótkie wywiady z nauczycielami. Otrzymaliśmy ogromną dawkę humoru.


Za włożony wysiłek i wykonaną pracę BARDZO DZIĘKUJEMY!!!
A dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom z tej okazji składamy życzenia nieustających sił i sukcesów oraz wytrwałości w ciągłym doskonaleniu siebie.

Galeria zdjęć

Skip to content Click to listen highlighted text!