Click to listen highlighted text!

Chłopcy Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej

21 lutego w Marcinkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 7 zespołów reprezentujących szkoły z Powiatu Nowosądeckiego. Po pokonaniu w grupie eliminacyjnej ZS w Starym Sączu oraz ZS Marcinkowice przyszedł czas na półfinał.

Przeciwnikiem naszych uczniów był ZS z Łącka. Wynik końcowy 8:3 dla naszych chłopaków. W finale spotkaliśmy się z ZSZ z Grybowa. Wynik 9:4 oznaczał zdobycie tytułu Mistrza Powiatu Nowosądeckiego i awans na zawody rejonowe, które odbędą się 17 marca.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Gliński, a z trybun dopingowała chłopaków grupa naszych uczniów oraz absolwenci naszego liceum.

Opiekunem i trenerem jest p. Paweł Sadłoń.

GRATULUJEMY!
Galeria zdjęć

Skip to content Click to listen highlighted text!