Click to listen highlighted text!

Zwycięzca konkursu historycznego nagrodzony!

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium im. Braci Potoczków dla ucznia naszego Liceum Pawła Cymbały – laureata konkursu historycznego „Droga do niepodległości 1795 – 1918”, który zdobył największą liczbę punktów.

Uroczystemu wręczeniu stypendium towarzyszyli: Pani Poseł Barbara Bartuś, Dyrektor Biura Fundacji Sądeckiej Pan Przemysław Bawołek, Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Artura Grottgera w Grybowie Pan Jerzy Wróblewski, opiekun uczniów Pani Elżbieta Orłowicz-Kmak.

Laureat oraz uczniowie, którzy razem wywalczyli I miejsce w tym konkursie historycznym w nagrodę pojadą na trzydniową wycieczkę do naszej pięknej stolicy Warszawy.

Zwycięzcom w składzie: Paweł Cymbała, Wojciech Filipiak, Monika Sokulska – GRATULUJEMY I ŻYCZYMY PIĘKNYCH WRAŻEŃ.

Zobacz więcej zdjęć na fb

Artykuł w Sądeczaninie: Uczeń grybowskiego ogólniaka wykazał się ogromną wiedzą historyczną. Otrzymał Stypendium im. Braci Potoczków

Skip to content Click to listen highlighted text!