Click to listen highlighted text!
PRZECIW UZALEŻNIENIOM W LICEUM

PRZECIW UZALEŻNIENIOM W LICEUM

Dziś, 14 września w Liceum miały miejsce zajęcia w ramach działań profilaktycznych dla młodzieży. Odbyły się one z inicjatywy Urzędu Miejskiego oraz Ośrodka Pomocy Społecznej przy współorganizacji naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, młodzieży za wykonanie pięknych plakatów i zaangażowanie artystyczne. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Pani mgr Patrycji Zagórskiej, naszej niestrudzonej pedagog💕 W kinie „Biała” odbyły się także wykłady dla rodziców.

W czasie wydarzenia młodzież wysłuchała pouczających wykładów z ust autorytetów (przedstawiciele policji oraz świata kultury) i obejrzała pobudzającą do myślenia inscenizację w wykonaniu naszych uczniów z zacięciem artystycznym – brawa🫶👏 A w międzyczasie był także poczęstunek – coś także dla ciała, bo jakże tu słuchać z pustym żołądkiem?😉

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszej stronie na Facebooku

Jesteśmy pewni, że powyższe działania prowokują młodzież do myślenia, a słowa padające z ust doświadczonych dorosłych sprawią, że zanim młodzi sięgną po narkotyki, zastanowią sie dwa razy nad konsekwencjami i czy warto zniszczyć sobie życie dla wątpliwej przyjemności oraz złudzenia rozwiązania problemów.

Dziękujemy organizatorom oraz całej społeczności za udział w tym ważnym wydarzeniu💟🤝

Skip to content Click to listen highlighted text!