Click to listen highlighted text!

Żegnaj roku szkolny 2018/2019!

Wraz z nadejściem letniej pory rozpoczynamy upragnione wakacje i zapominamy o obowiązkach szkolnych. Ufff… na szczęście do września daleko!

Upływający rok z pewnością zapisze się na kartach historii szkoły z racji przeprowadzki – spędziliśmy go w komfortowych warunkach nowego budynku, co było miłe, a także, trzeba przyznać, nietrudne, bo w dobrych warunkach łatwo się odnaleźć. Czerwcowa data to także podziękowanie za pracę mgr. Karolowi Pękali z racji jego przejścia na emeryturę. Do widzenia, Kochany Profesorze! Czekamy niecierpliwie na okolicznościowe spotkania, kiedy rozśmieszy nas Pan swoimi powiedzonkami.

Na zdjęciach z uroczystości Zakończenia Roku zobaczymy ks. Tomasza Rokosza, naszego Prefekta; scholę młodych podczas liturgii, Grono Nauczycielskie żegnające brawami Pana Karola, wręczenie nagród wyróżnionym uczniom, podziękowanie wręczone przez Michała Kulkę i Wiktorię Filipowicz, Burmistrza Pawła Fydę oraz akademię przygotowaną przez młodzież z klasy 1b, z piosenkami Magdy Witek oraz Natalki Radzik oraz brawurowym występem naszego puzonisty, Janka Halucha.

Życzymy naszej drogiej Społeczności udanych i bezpiecznych wakacji pod znakiem dobrej pogody i ciekawych wyjazdów!

Album na fb

Zdjęcia na fb

Skip to content Click to listen highlighted text!