Click to listen highlighted text!

MATEUSZ I NATALIA NAJLEPSI W TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

3. marca uczniowie liceum pod opieką Pani Małgorzaty Koszyk wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w remizie OSP Biała Niżna.
Naszą szkołę reprezentowali : Grażyna Kmak, Martyna Kogut, Kamila Gromala, Artur Hotloś, Joanna Romanek, Natalia Smoła, Julia Mikulska, Wiktoria Jędrusik, Natalia Motyka, Sebastian Kurzawa i Mateusz Śliwa.

Miło nam poinformować, że drugie miejsce zajęła Natalia Smoła z kl. 1bg natomiast pierwsze miejsce Mateusz Śliwa z klasy 1ap. Mateusz tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego, który odbędzie się 4. kwietnia w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Tegoroczny turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, do rywalizacji przystąpiło bowiem około 70 uczestników z terenu miasta i gminy Grybów. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe klasy 4-6 , klasy 7-8 oraz szkoły średnie.
Test wiedzy składał się z 40 pytań, które okazały się bardzo trudne. Nasi uczniowie poradzili sobie jednak bardzo dobrze.

Zdjęcia na fb

Skip to content Click to listen highlighted text!